ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Кам’янеччині попрощалися з Сергієм Васильчуком

Суспільство 797
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: з фейсбука

Чоловік захищав Україну з 2014 року.

Вчора, 23 січня, був скорботний день для жителів Жванецької громади, що Кам’янеччині. Мешканці громади попрощалися з полеглим Героєм – Сергієм Васильчуком. Захисник помер 12 січня від смертельного поранення, яке отримав 15 листопада на Донеччині в селі Діброва.

Як повідомляють на сторінці Жванецької сільської ради, Сергію було 54 роки.

«Наш Герой був справжнім патріотом свого краю, ще від 2014 року захищав Україну від окупантів. Сергій Васильчук був працьовитим, добрим, щирим. Людиною з великою душею і відкритим серцем», - розповідають про військового.

Чоловік народився 31 травня 1968 року в селі Завалля. Там навчався у школі, після якої пішов до армії. Пізніше навчався у геолого-розвідувальному технікумі в Києві, там проживав з сім'єю і працював.

«Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Сергія. Це наше спільне горе, адже ми втратили патріота й справжнього захисника України», - зазначають у сільській раді.

Читайте також: Хмельниччина втрачає Героїв - попрощалися з чотирма захисниками України

Не стало молодшого лейтенанта Сергія Васильчука.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую