ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Славуті на вилов та утримання бродячих собак витратять 600 тисяч гривень

Суспільство 691
Переможець торгів має забезпечити роботу притулку
Переможець торгів має забезпечити роботу притулку. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Притулок розрахований на 50 тварин.

Комунальне підприємство “Славута-Сервіс” оголосило торги щодо надання послуг з утримання притулку для тварин та регулювання чисельності бродячих собак, орієнтовною вартістю 600 тисяч гривень. Мова йде про роботу в цьому напрямку до кінця року. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Перша частина роботи - це утримання притулку для собак, який розрахований на 50 тварин. Завдання оператора - утримання притулку, зокрема, ремонт, прибирання вольєрів для тварин, їх дезінфекція.

Тварин мають годувати двічі на день. Серед обов’язків операторів притулку: забезпечити медичний огляд тварин, комунікація з відвідувачами, прийом тварин від населення, пошук нових господарів для собак. Окремо прописана взаємодія працівників притулку з волонтерами та благодійними організаціями.

Окремо прописані послуги з відлову тварин. Всього до кінця року планується відловити 70 собак. Також оператор має забезпечити огляд тварин ветеринарами, придбати медикаменти тощо. Під час доставки у притулок тварин, що вкусили людину, має бути забезпечена десятиденна ізоляція собаки з метою виключення захворювання на сказ. Також має забезпечуватися стерилізація тварин, щеплення, їх кліпсування та пошук нових господарів. Евтаназія тварин може проводитися в установленому законом порядку.

Нагадаємо, що в 2021 році понад 30 тисяч гривень Хмельницький апеляційний суд вирішив стягнути з комунального підприємства «Славута-Сервіс». Цими коштами воно має компенсувати місцевій жительці завдану матеріальну та моральну шкоду, яку спровокували безпритульні пси, які роздерли на її обійсті 30 гусей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую