ye-logo.v1.2

Графік відключення електрики у Хмельницькій області на 5 лютого

Суспільство 17047
Є ймовірність того, що 5 лютого в Хмельницькій області світло вимикатимуть лише з 16 до 20 години
Є ймовірність того, що 5 лютого в Хмельницькій області світло вимикатимуть лише з 16 до 20 години. Фото: з архіву

Ймовірно, що електроенергію вимикатимуть із 16 години.

«Укренерго» довело ліміти споживання електрики на Хмельниччині 5 лютого лише на проміжок часу з 16:00 до 20:00. «У цей час відключення відбуватимуться згідно з графіком погодинних відключень та охоплюватимуть основні черги», - повідомили в «Хмельницькобленерго».

Як зазначають енергетики, в інші години протягом решти доби погодинних відключень не повинно бути. Утім, у разі отримання від НЕК «Укренерго» розпоряджень щодо запровадження додаткових обмежень протягом недільного дня – інформація буде оперативно висвітлена на офіційних ресурсах «Хмельницькобленерго» і відключення відбуватимуться за графіком.

Наразі в області діють 6 черг відключення електроенергії. Фото hoe.com.ua

Енергетики звертаються до мешканців Хмельницької області не забувати про потребу раціонального використання електричної енергії і враховувати, що ситуація в енергосистемі досить динамічна.

Нагадаємо, вчора, 4 лютого, в «Хмельницькобленерго» повідомляли, що, попередньо, 9 лютого на Хмельниччині взагалі не вимикатимуть електрику. Будуть досліджувати реальну потребу області в енергетиці. Однак, це станеться за умови, що до 9 лютого не буде ніяких ворожих атак на енергосистему України.

Читайте також: Графік на шість черг, або Як на Хмельниччині відключають електрику

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую