ye-logo.v1.2

На Хмельниччині 9 лютого електрику не відключатимуть

Суспільство 2163
Сьогодні енергетики досліджують реальний рівень споживання електрики Хмельницькою областю
Сьогодні енергетики досліджують реальний рівень споживання електрики Хмельницькою областю. Фото: ілюстративне pixabay.com

Однак жителів області закликають використовувати електрику в комфортному для себе режимі.

Сьогодні, 9 лютого, енергетики вивчатимуть реальний рівень споживання електроенергії Хмельницькою областю. Як наслідок, протягом доби не заплановано будь-яких відключень світла. Однак у разі чергової атаки ворога проведення режимних замірів може бути скасоване.

«Це важлива подія, адже результати вимірювань використовуватиме Укренерго для визначення дозволеної величини навантаження, тобто ліміту на область. Ми не закликаємо використовувати електричну енергію надмірно. Просто використовуйте її в комфортному для себе режимі», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

У випадку відсутності електроенергії 9 лютого потрібно звертатися до кол-центру АТ «Хмельницькобленерго». Наприклад, за номерами: 067 250 50 62, 066 650 50 62, 0800 50 50 62, (0382) 75 52 00 чи 067 010 50 62. Або ж можна оформити за допомогою чат-боту.

«Погодинні відключення чи інші обмеження не будуть застосовуватися, але відсутність технологічних порушення чи аварії гарантувати неможливо», — пояснили енергетики.

Нагадаємо, раніше планувалося, що режимні заміри на Хмельниччині проводитимуть 31 січня. Тоді б в області не відбувалося погодинних відключень електропостачання. Однак цю процедуру скасували через масований ракетний обстріл, який відбувся 26 січня. Тоді ворожа атака завдала збитків тепловій генерації електроенергії.

За словами технічного директора АТ «Хмельницькобленерго» Олексій Філіпчук, режимний день необхідний для визначення, скільки насправді електроенергії потребує наша область. Енергетики поки що мають застарілу інформацію, яка не враховує нинішні умови. Наприклад, як змінилося споживання через релоковані підприємства, внутрішньо переміщених осіб та інші фактори, викликані масштабною війною. Дослідивши реальні потреби кожної з областей, можна буде забезпечити справедливіший розподіл електроенергії.

Читайте також: Як обміняти лампи розжарювання на світлодіодні: покрокова інструкція

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую