ye-logo.v1.2

На правах реклами Впевнене управління для українського літа

Суспільство 707
Літня гума Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 отримала покращений склад компаунда, а також оптимізовані характеристики
Літня гума Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 отримала покращений склад компаунда, а також оптимізовані характеристики. Фото: Компанія Гудієр

Компанія Гудієр щороку представляє на ринок безліч новинок, які відповідають передовим технологічним вимогам.

Цього разу споживачі отримали преміальні шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, які стали шостим поколінням лінійки. Вони відносяться до класу UHP і можуть використовуватися на хетбчеках, спортивних компактних авто, сімейних і люксових машинах. Крім того, їх робочого ресурсу і витривалості вистачить навіть для застосування на електрокарах.

При створенні даної моделі інженери бренду врахували всі помилки попередніх поколінь. Завдяки цьому, літня гума Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 отримала покращений склад компаунда, а також оптимізовані характеристики: зчеплення на сухому і мокрому покритті, керованість, гальмування і розгін в різних дорожніх і кліматичних умовах. Покришка вигідно відрізняється від конкурентів і попередніх моделей лінійки, показує відмінні результати в різних швидкісних режимах.

Нові шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 отримали адаптивну пляму контакту, яка пристосовується до стилю водіння, забезпечує надійне зчеплення і при лінійному курсуванні, і при здійсненні маневрів. Покришки добре пристосовуються до змін навантаження, забезпечуючи безпечне і комфортне керування на літній трасі. Збільшена пляма контакту сприяє більш рівномірному розподілу тиску, що допомагає підвищити стійкість до зносу і продовжити термін служби покришок.

Висококласна автогума Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 надійшла в продаж в більш, ніж в шести десятках типорозмірів, від 17 до 22 дюймів. Всі доступні варіанти ви знайдете в каталозі інтернет-магазину Інфошина. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію з гарантією від виробника. Ви можете в пару кліків оформити замовлення і отримати товар з доставкою в будь-якій точці країни.

Щоб поліпшити зчеплення на мокрому покритті, інженери бренду зробили спеціальний склад верхнього шару компаунда Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6. У поєднанні з розвиненою дренажною системою він забезпечує оптимальну керованість під час опадів. Волога миттєво виводиться з плями контакту, знижуючи ризик аквапланування. Цю особливість модель успадкувала від спортивних покришок бренду, які перемогли не в одному змаганні на гоночному треку.

Представники компанії також заявляють, що шина стане відмінним варіантом для електричних автомобілів. Домогтися такого результату вдалося завдяки безпрецедентній паливній економічності і укріпленому корпусу шин, який успішно витримує навантаження на важких транспортних засобах. Знизився і рівень шумності комплектуючих. Все це робить покришки Гудієр відмінним варіантом для українського літа.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую