ye-logo.v1.2

У Хмельницькому побудують вело-пішохідну доріжку на вулиці Бандери майже за п’ять мільйонів

Суспільство 5581
Кількість велодоріжок в місті зросте
Кількість велодоріжок в місті зросте. Фото: з архіву

Реалізувати такий проєкт запланували ще декілька років тому.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт вулиці Бандери. Очікувана вартість проєкту 4,7 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про улаштування вело-пішохідної доріжки по вулиці Бандери на ділянці від вулиці Озерної до вулиці Панаса Мирного. Доріжка буде вимощена тротуарною плиткою "римський камінь".

Будівництво цієї вело-пішохідної доріжки міська влада анонсувала ще в 2019 році. Тоді сайт “Є” писав про розвиток велоінфраструктури в місті.

«Маємо обладнати вело- і пішохідну доріжку уздовж вулиці Бандери, від вулиці Панаса Мирного, де розвертаються тролейбуси, до вулиці Озерної. Там немає ні пішохідної доріжки, ні велосипедної, доволі часто виникають аварії, бо люди ідуть по проїжджій частині. Таким чином, приєднаємо Озерну до загального веломаршруту міста», - тоді зазначав заступник міського голови Василь Новачок.

Нагадаємо, що до появи світової пандемії у Хмельницькому активно займалися розвитком велоінфраструктури міста, будуючи спеціально облаштовані доріжки для велосипедистів. Такі доріжки з’явилися на Прибузькій, Проспекті Миру, Старокостянтинівському шосе, у парку Чекмана. Однак через коронавірус, а тепер і війну, фінансування цієї сфери було обмежене.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую