ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Група з Миколаївщини дурила подільських аграріїв

Суспільство 1889

Одне зі старокостянтинівських підприємств “недорахувалося” понад 100 тисяч гривень

Досить незвичний спосіб “вилучення грошових знаків” у сільськогосподарських підприємств винайшла трійця з Миколаївщини. Для їхніх цілей підходили далеко не всі господарники, а лише ті, хто відпускав продукцію з механічних ваг.

Спочатку підозрювані у шахрайстві домовлялися з сільськогосподарськими підприємствами про закупівлю партії готової продукції. У цьому випадку йшлося про ріпак. Аби збити людей з пантелику, під'їжджали на незвичних вантажівках (вантаж складали у наполовину розрізані морські контейнери). У величезні буди завантажили 60 тонн ріпаку. І хоч це і здивувало сільських господарників (занадто малою здалася вага), проте підозри ні у кого не викликало.

Афера викрилася за кілька днів, коли механічну вагу перевіряли спеціалісти з держстандарту. Тоді і виявили невідомий пристрій.

“Міліціонери чатували на зловмисників кілька днів, - розповідає інспектор центру зв'язків з громадськістю Юлія Гринь. - Вночі вони таки приїхали, аби зняти свій прилад. Їх застукали на гарячому”. Виявляється, електронний прилад керувався за допомогою пульта. Як тільки автівка заїжджала на вагу, один з чоловіків дистанційно зменшував вагу вантажу. Стала зрозумілою і поява незвичних автомобілів. Будь-якому водієві відомо, скільки можна завантажити у “ГАЗон”, “ЗІЛ”, “КамАЗ” чи “КРАЗ”, а тут... Підозрювані у шахрайстві вибирали механічну вагу, вночі прикріпляли пристрій, а вдень проводили закупки. Так, лише у сільському господарстві Старокостянтинова “недорахувалися” 103 тисячі гривень (завантажили не 60 а 81 тонну ріпака).

В одній з вантажівок виявили зошит, у котрому вказані усі поїздки аферистів на території України за три роки. Тож можна лише гадати, на скільки спритні чолов'яги обдурили господарників.

А на гачок спритників потрапили і сільські господарники Славутчини. Вони продали чоловікам продукцію, а потім під вагами виявили пристрій.

Двоє підозрюваних затримані. Їх звинувачують у шахрайстві. Ще один перебуває у розшуку.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую