ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Дунаївцях серед ночі згорів автомобіль

Суспільство 1286
Вогонь міг перекинутися на оселю людей
Вогонь міг перекинутися на оселю людей. Фото: ДСНС області

Причину займання встановлюють.

Сьогодні, 18 березня, рятувальники Хмельниччини двічі гасили пожежі автомобілів. Як зазначають в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій, перше повідомлення про загоряння надійшло о 4:54.

Рятувальникам розповіли, що на вулиці Сонячній в Дунаївцях палає автомобіль «Mercedes Benz C-180». Існує загроза поширення вогню на житловий будинок.

«Через пізнє повідомлення на момент прибуття надзвичайників авто було повністю охоплене вогнем. Пожежу вдалося загасити о 5:07. При цьому не допущено перекидання вогню на людську оселю»,- йдеться у повідомленні.

Легковик врятувати не вдалося.

Вже о 6-ій ранку надійшло ще одне повідомлення. За словами пожежників, під час руху зайнявся трал, на якому знаходився трактор.

На місце події спрямували надзвичайників з Чорного Острова, яким вдалося швидко приборкати полум’я. Тягач DAF та трактор Case врятували.

Причини двох займань встановлюють.

З початку доби, 18 березня, рятувальники Хмельниччини двічі гасили пожежі автомобілів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую