ye-logo.v1.2

Як повернути загублені в поїзді речі

Суспільство 712
Повернути загублені речі вдається у 63 відсотках випадків
Повернути загублені речі вдається у 63 відсотках випадків. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Найчастіше пасажири забувають гаманці, гроші, документи та мобільні телефони.

Забув у вагоні потяга документи чи інші речі. Так ситуація може трапитися з будь-яким. Наприклад, від початку року з подібними заявами до Укрзалізниці звернулися понад 1 тисяча 370 людей. Що ж найчастіше гублять і як діяти у такому разі, розповіли у пресслужбі залізничної компанії.

Найчастіше пасажири забувають у потягах гаманці, іграшки, телефони, зарядні пристрої, ноутбуки, документи, годинники та ключі. Тому залізничники радять перед виходом із вагона зайвий раз провести переоблік саме цих речей у кишенях і валізах. Бувають і більш незвичні знахідки: церковна шапка, дитячий горщик, тепловізор, кінна амуніція, капи для зубів, апарат для вирощування насіння… Повернути загублені речі вдається у 63 відсотках випадків.

Якщо ви загубили у поїзді дуже важливу для вас річ, опишіть її за формою за посиланням: https://services.uz.gov.ua/lost-and-found. Також можна зателефонувати до контакт-центру Укрзалізниці за номером 0 800 503 111 або залишити повідомлення через форму зворотного зв’язку в застосунках Apple Messages, Telegram, Viber чи Facebook Messenger.

Читайте також: Укрзалізниця запускає через Хмельницький потяг Львів-Краматорськ (розклад руху)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую