ye-logo.v1.2

На Хмельниччині хочуть конфіскувати землі, які належать росіянам

Суспільство 2746
Росіяни отримали землю у спадок. Передавши її в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують з неї дохід
Росіяни отримали землю у спадок. Передавши її в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують з неї дохід. Фото: ілюстративне pixabay.com

Передавшиземлю в оренду сільськогосподарським підприємствам, вони ще й отримують з неї дохід.

На Хмельниччині прокуратура вимагає конфіскувати землю, яка належить громадянам росії. Наразі Славутський та Шепетівський міськрайонні суди вже відкрили провадження у таких справах, повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Зазначають, що прокурори Шепетівської окружної прокуратури звернулися із позовними заявами до суду про конфіскацію та передачу в державну власність 3 земельних ділянок, котрі належать громадянам рф.

«Росіяни отримали землю у спадок. Передавши її в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують з неї дохід. Враховуючи, що корисні властивості української землі використовуються не для потреб громадян України і це суперечить інтересам соціальної, економічної, національної безпеки та призводить до збагачення громадян держави-агресора, прокуратура звернулась із позовами до суду», - кажуть в прокуратурі.

Наразі Славутський та Шепетівський міськрайонні суди відкрили провадження у справах.

Читайте також: Возвеличував окупантів: колаборанту з Нетішина присудили п’ять років в’язниці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую