ye-logo.v1.2

Понад 60% вакансій – робітничі професії: що відбувається на ринку праці Хмельниччини

Суспільство 1703
Хмельницька обласна служба зайнятості прозвітувала про діяльність
Хмельницька обласна служба зайнятості прозвітувала про діяльність. Фото: pixabay.com

На одну вакансію претендують двоє безробітних осіб.

Станом на початок квітня кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тисяч осіб. Про це повідомили в обласній службі зайнятості. З них майже 73% - жінки; майже 48% - мешканці сільської місцевості; понад 23% – молодь віком до 35 років.

«Протягом трьох місяців цього року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 10 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 1255 роботодавців. В базі даних налічувалось 4,2 тисячі вакансій», - навводять статистичні дані у пресслужбі.

Середній розмір оплати праці у вакансіях - 9306 гривень. Понад 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців-консультантів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, кухарів, бухгалтерів, економістів, інженерів.

За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 11 особам, які будуть провадити підприємницьку діяльність у Хмельницькій області.

Читайте також: Кого шукають роботодавці в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую