ye-logo.v1.2

На Хмельниччині витратять сто тисяч гривень на вивчення ділянок з найбільшою концентрацією ДТП

Суспільство 1331
Експерти проведуть аудит небезпечних для автомобілістів ділянок
Експерти проведуть аудит небезпечних для автомобілістів ділянок. Фото: ілюстративне фото tvoemisto.tv

Роботи планують виконувати протягом року.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області уклала угоду з приватним підприємством “Квадрат-2” щодо надання інженерних послуг на суму 99,85 тисячі гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про проведення позапланової перевірки безпеки місць (ділянок) концентрації дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах загального користування державного значення Хмельницької області.

Спеціалісти мають обстежити з відеофіксацією ділянки концентрації ДТП, зробити опис геометричних параметрів дороги, перехрещень та транспортних розв’язок, оцінити відповідність розташування існуючих зупинок маршрутного транспорту, зробити візуальне обстеження світлофорів, дорожніх знаків, розмітки. Також оцінюється експлуатаційний стан дороги, правильність розміщення дорожньої та пішохідної огорожі.

За результатами обстеження експерти мають зробити аналіз аварійності.

Перелік ділянок, вказаний у договорі

Список ділянок, які плануються оцінити, доданий до договору.


Перелік ділянок вказаний у додатку до договору

Після проведення аудиту Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області вже визначить комплекс заходів, який необхідно виконати для зменшення аварійності. Зокрема, мова може бути про поточний ремонт доріг, відновлення дорожніх знаків та розмітки, покращення видимості тощо.

Додамо, що приватне підприємство “Квадрат-2” зареєстроване у Житомирській області. Засновниками є Іван та Людмила Христич. За даними сайту “Прозорро” раніше вони не отримували підряди на проведення обстеження ділянок концентрації дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, що у січні Укравтодор реформували у Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую