ye-logo.v1.2

У Хмельницькій громаді про пошкодження житла заявили понад 800 людей

Суспільство 15204
Завтра хмельничанам продовжать видавати матеріали для відновлення житла
Завтра хмельничанам продовжать видавати матеріали для відновлення житла. Фото: Дарини Грищук

Ліквідація наслідків атаки на Хмельниччину триває.

У Хмельницькій громаді сьогодні, 13 травня, продовжують ліквідовувати наслідки нічного прильоту. Внаслідок влучання «Шахедів» в об’єкт інфраструктури вибуховою хвилею було пошкоджено сотні будівель у кількох мікрорайонах міста і навколишніх селах. Про результати виконаної роботи станом на 20.00 повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Комунальні служби сьогодні демонтовували, склили, ремонтували покрівлі, записували постраждалих, цифрували інформацію, допомагали, радили, слухали», - зазначає очільник громади.

Сьогодні комунальники видали:

- понад 2250 квадратних метрів плівки;
- порізали понад 300 квадратних метрів скла;
- відремонтували вісім покрівель багатоквартирних будинків;
- прийняли заяв від понад 800 громадян.

План на завтра: З 9 ранку видаватимуть скло на Шухевича, 90 (Плоскирів); вулиця Волочиська ( Залізнична лікарня). Також видаватимуть матеріали в Малашівцях, Мацьківцях, Шаровечці, Олешині, Череповій та Іванківцях (точний час і локацію надасть староста округу, звертайтесь в приміщення старостату).

«Паралельно комунальниками будуть проводитися ремонтні роботи. Роботи дуже багато, тому сподіваємось на розуміння і витримку, - повідомив Олександр Симчишин.- До всіх людей, які залишили заявку, згодом зателефонують, і виїде комісія з обстеження, щоб видати акт пошкодження».

Раніше Олександр Симчишин заявив, що це найбільші пошкодження в громаді з початку повномасштабної війни. Кількість постраждалих внаслідок обстрілу наблизилася до 30 осіб.

Додамо, у Хмельницькому визначено локації, де можна подати заявки про пошкодження житла, а також отримати допомогу і матеріали для відновлення ( плівка, скло, шифер). Також у Хмельницькій міськраді назвали фейком повідомлення щодо витоку отруйних речовин після нічного обстрілу.

Читайте також: Хмельниччину атакували «шахедами» - командування Повітряних Сил

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую