ye-logo.v1.2

Ще одна релігійна громада на Летичівщині переходить до Православної церкви України

Суспільство 2307
у Попівцях пройшло перше богослужіння рідною мовою
у Попівцях пройшло перше богослужіння рідною мовою. Фото: з Фейсбук-сторінки Летичівської громади

Позбувся підпорядкування московського патріархату храм у селі Попівці.

Вчора, 7 червня, у Летичівській громаді відбулися збори релігійної громади села Попівці Сусловецького старостату, на яких понад сто жителів села одностайно прийняли рішення про перехід місцевого Свято-Михайлівського храму з під порядкування УПЦ московського патріархату до помісної Православної церкви України. Про це інформують у Летичівській селищній об'єднаній територіальній громаді.

Згідно з повідомленням, процес перереєстрації храму відбувався поступово. Вже розроблено та прийнято Статут і зареєстровано його зміст в новій редакції, внесені зміни в назву державного реєстру релігійної організації.

Понад 100 селян підтримали перехід місцевого храму з підпорядкування московського патріархату. Фото: з Фейсбук-сторінки Летичівської громади.

«Керовані патріотичним прагненням і національною самосвідомістю мати сільського духовного оберега, відвідувати свою рідну церкву, брати участь у богослужіннях українською мовою, жителі Попівець вирішили зробити рішучий крок і прийняли важливе рішення. Цього дня відбулася незабутня подія – перше богослужіння рідним словом у оновленому Свято-Михайлівському храмі, що належатиме ПЦУ», – йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Летичівської селищної громади.

Процес перереєстрації храму відбувався поступово. Фото: з фейсбук-сторінки Летичівської громади

Також повідомляють, що раніше відбулася перехід храмів до ПЦУ у селах Суслівці, Рожни, Свято-Успенської церкви у Летичеві. У Гречинцях триває процедура оформлення документів передачі храму.

Читайте також: Світлини із паралельного всесвіту: штучний інтелект «оживив» українських письменників «Розстріляного відродження»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую