ye-logo.v1.2

Був мудрим та мужнім: на війні загинув Олександр Бобров, депутат міської ради з Полонного

Суспільство 4620
 Олександр Бобров став на захист України у перший же день Великої війни – 24 лютого 2022 року
Олександр Бобров став на захист України у перший же день Великої війни – 24 лютого 2022 року. Фото: з соцмереж

Герой поліг 8 червня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

У Полонській терориторіальній громаді повідомили про загибель захисника Української землі, депутата Полонської міської ради Олександра Боброва. Його життя обірвалося 8 червня під час виконання бойового завдання поблизу Новоданилівки Запорізької області.

«Маємо ще одне офіційне сповіщення про загибель земляка, яке сколихнуло мешканців громади. Під час виконання бойових завдань, пов'язаних із захистом Батьківщини, 8 червня поблизу Новоданилівки Запорізької області загинув депутат Полонської міської ради Олександр Анатолійович Бобров... Від усієї громади висловлюю співчуття родині, друзям, колегам-депутатам та поділяю біль втрати...», - написав на своїй фейсбук-сторінці міський голова Полонської територіальної громади Франц Скримський.

Попередньо, прощатимуться з Олександром Бобровим у понеділок, 12 червня. Утім про точний час та дату поховання загиблого захисника повідомлятимуть у громаді ще додатково.

Олександр Бобров став на захист України у перший же день Великої війни – 24 лютого 2022 року, воював у 47-й окремій механізованій бригаді «Магура». До повномасштабного вторгнення активно працював на користь громади у Полонному, був депутатом кількох скликань Полонської міської ради, головою фракції партії «Громадянська позиція» у Полонській міській раді.

У соцмережах близькі, друзі та знайомі висловлюють родині щирі співчуття з приводу непоправної втрати. Згадують Олександра Боброва як сумлінного та принципового чоловіка, а ще – щирого патріота України. Ще на початку 90-х він брав активну участь у боротьбі за українську незалежність. Саме Олександр Бобров у ті часи був серед тих, хто прагнув становлення України як Незалежної держави та на Полонщині намагався організувати Спілку Незалежної Української Молоді (СНУМ-СУМ).

«Дякую Олександру за неоціненну, величезну жертовність, готовність, дію, героїзм та відданість. Пам'ятаю тебе з історичних 90-х, але по-світлому, в прямому та переносному значенні. Не по своїх роках ти був мудрим, мужнім та знову ж світлим. Ти ще тоді мав неабияку сміливість та впевненість бути патріотом, виривати Україну із пащі кровожерливого срср. Часто, в ті часи, ще до того як країна стала незалежною, уже тоді ти був відважним і на багато заходів приходив та приїздив із червоно-чорним прапором, - згадує про Олександра Боброва, висловлюючи співчуття, Сергій Іщук, який у ті часи був головою виконкому Хмельницького Крайового Народного РУХу. - Світла пам'ять тобі, Сашко, наш захисник… А від сьогодні – і наш Ангеле-охоронцю... Відчуття суму та злості, болю й нестерпності дає мені та, думаю, й багатьом нам, ще більше відчаю беззаперечно, впевнено та стійко наближати нашу Велику перемогу! За що ти, Олександре, віддано поклав найбезцінніше - своє життя…»

На початку 90-х Олександр Бобров брав активну участь у боротьбі за українську незалежність. Фото: з архіву Сергія Іщука

Світла пам’ять Героєві… Щирі співчуття родині Олександра Боброва з приводу непоправної втрати…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую