ye-logo.v1.2

Для будівництва притулку для тварин у Хмельницькому проводять новий тендер

Суспільство 1467
Притулок будують у мікрорайоні Ракове
Притулок будують у мікрорайоні Ракове. Фото: фото з архіву

Будівництво планують завершити до кінця 2024 року.

Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» оголосило торги на нове будівництво нежитлового приміщення по вулиці Заводській, 165 у Хмельницькому. Саме там планують побудувати адміністративне приміщення притулку для тварин. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Нагадаємо, сайт “Є” ще у 2019 році писав про намір міськради створити у Хмельницькому Центр поводження з тваринами. Побудувати його хочуть на вулиці Заводській, 165 (мікрорайон «Ракове»).

В 2019 році Управління житлово-комунального господарства провело тендер на будівництво Центру. В планах було будівництво 30 вольєрів для тварин, ізолятор, господарські будівлі, приміщення охорони та станція біологічної очистки. Також до притулку підведуть електропостачання, водопостачання та водовідведення, облаштують під’їзну дорогу. По всій території встановлять металеву огорожу висотою понад 2 метра.

Угоду щодо будівництва притулку у 2019 році підписали з приватним підприємством “Укр Захід Буд Сервіс”. Сума договору склала 14,9 мільйонів гривень.

Але за цим договором оплатили робіт всього на 3,9 мільйона гривень. В 2021 році був проведений новий тендер.

Як писав у 2021 році на своїй сторінці у Facebook міський голова Олександр Симчишин у притулку планують утримувати понад 450 безпритульних тварин.

За його словами, у притулку будуть адмінбудівлі, ветеринарна клініка, медичний і стерилізаційний блоки.
Роботи планували завершити протягом двох років.

Угоду вартістю 3,5 мільйона гривень підписали з ТОВ “Компанія “Галеон”.

І ось тепер провели коригування проєктно-кошторисної документації та комунальне підприємство оголосило новий тендер. Очікувана вартість робіт 5,45 мільйона гривень.

Аукціон планують провести 22 червня, а будівництво має бути завершене до 2024 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую