ye-logo.v1.2

Класифікація металопрофілю за типом та призначенням На правах реклами

Суспільство 1450
Металопрофіль може використовуватись в багатьох сферах будівництва
Металопрофіль може використовуватись в багатьох сферах будівництва. Фото: budstroy.kiev.ua

Профнастил – сучасний, бюджетний, багатофункціональний будівельний матеріал. Він завжди користувався особливим попитом саме завдяки своїй практичності та універсальності.

Дуже зручно для більшості споживачів було і те, що з таким матеріалом можна працювати без особливого досвіду у будівництві, тим самим суттєво зменшуючи витрати на роботи найманих спеціалістів.

В продажі матеріал представлений великим асортиментом, а оскільки цей виріб може використовуватись в багатьох сферах будівництва, важливо і те, що продукцію було класифіковано за видом призначення. Це дозволило покупцям:

  • Обирати металопрофіль з параметрами, що потрібні в конкретних умовах експлуатації та для окремого виду споруди.
  • Виконувати будівництво тих чи інших конструкцій з відмінним результатом.
  • Отримати тривалий термін служби обраного будівельного матеріалу.

Основна класифікація продукції

Металопрофіль поділяється на три основні види, кожен з яких має використовуватись у рекомендованій сфері задля отримання максимуму від матеріалу. Класифікація досить зручна, адже по назві стає зрозумілим і те, де саме можна задіяти металопрофіль.

  • Стіновий. Це матеріал для будівництва огорож та заборів, для облаштування фасадів чи стін нежитлових приміщень. Має менший показник товщини металу та висоти профілю, оскільки умови експлуатації не потребують високого рівня міцності гофрованих листів.
  • Покрівельний. Вид продукції, що підходить для зведення дахів з нуля чи реконструкції вже існуючих конструкцій, що потребують невідкладної заміни покрівельного покриття з меншими фінансовими втратами.
  • Несучий. Більш міцний вид профнастилу, оскільки сфера застосування передбачає великі навантаження на листи та вимагають від них надвисокого рівня міцності та жорсткості.

Маркування металопрофілю

Окрім того, що кожен металопрофіль класифікується за сферою рекомендованого використання, кожен виріб додатково маркується інформацією стосовно висоти профілю. Маркування має наступний вигляд, наприклад, ПК25, ПС10, Н75, де букви означають вид металопрофілю, а цифри – це висота гофри. Завдяки такому точному маркуванню покупцям вдається обирати продукцію максимально точно до поставлених до неї вимог. Дуже зручно обирати профнастил на сайті компанії Будстрой, адже тут є точний опис та деталізація по кожному товару: https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/profnastyl/.

Щоб вибір продукції був розумним з економічної точки зору, після вибору марки та виду матеріалу, потрібно визначитись з такими його технічними показниками:

  • Товщиною металу. Показник, яким не можна нехтувати, бо він відповідає за міцність виробу, за ймовірність його деформації та появи декоративних недоліків.
  • Рівнем антикорозійного захисту. Цинковий захист наноситься на сталеву основу, щоб захистити її від вологи та її негативного впливу, відповідно метал отримує антикорозійну складову.
  • Типом полімеру. Відповідає за декоративний вид гофрований листів, допомагає їм захиститись від сонячного випромінювання та формує приємну текстуру поверхні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую