ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Скільки виплачуватимуть при народженні двійні?

Суспільство 15076
Фото: Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний

Ви запитали, ми знайшли відповідь

“Розкажіть, будь ласка, як правильно нараховується допомога при народженні дитини? Справа у тому, що при перших пологах я народила двійню. І мене цікавить – чи мені будуть виплачувати як за першу, тільки у двократному розмірі, чи як за першу і другу?”

Юлія, с. Зіньків Віньковецького району.

Як пояснюють в обласному управлінні праці та соціального захисту населення, при народженні двійнят допомогу виплачують на першу і другу дитину. Для цього потрібно звернутися у районне управління праці та соціального захисту населення. Там можна дізнатися і про суму допомоги. Адже тут все залежить від того, коли народилися діти. Якщо до 8 квітня, то суми і терміни виплати будуть одні, якщо пізніше – інші. Зазначимо, що на першу дитину, яка народилася після 8 квітня, виплачують 24 960 гривень: 8 320 – одразу і 693,33 – щомісяця протягом двох років.. На другу дитину, яка народилася після 8 квітня допомога складає 49 920 гривень: 8 320 – одразу та 866,66 щомісяця протягом чотирьох років.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую