ye-logo.v1.2

Онлайн-школа для підготовки до НМТ На правах реклами

Суспільство 996
Розпочинати підготовку потрібно з вибору якісного навчального закладу
Розпочинати підготовку потрібно з вибору якісного навчального закладу. Фото: optima.school

Вважається, що шкільний період (особливо випускні класи) є дуже напруженим, складним і виснажливим.

Проте кожний життєвий етап містить свої перешкоди, і найкраще вміння – вибирати найзручніші оптимальні шляхи для їхнього подолання. Звичайно, це дуже актуально для випускників і випускниць шкіл. Адже потрібно дуже ретельно підготуватися до ЗНО / НМТ, щоб вступити до хорошого, сучасного й перспективного університету. Розпочинати цю підготовку потрібно з вибору дійсно якісного навчального закладу для здобуття середньої освіти. Яку школу рекомендує наша редакція й чому?

ЗНО чи НМТ?

Так, останніми роками з цими тестами справжня плутанина. Річ у тім, що у 2022 та 2023 роках для спрощення й безпеки процесу складання ЗНО його організували у форматі національного мультипредметного тесту.

  • Усі предмети (і обов'язкові, і за вибором) дитина складає протягом одного тесту, що розподілений на блоки. Кожний блок – дисципліна, яку складають учні й учениці.
  • Тест діти проходять у комп'ютерному класі, у будівлі, що обладнана відповідно до стандартів безпеки.
  • Свій результат діти можуть вирахувати одразу після завершення екзамену.

Варто наголосити на тому, що НМТ проходить за актуальною програмою ЗНО. Різниця лише в тому, що НМТ не містить деяких видів завдань: наприклад, відкритих – із розгорнутою відповіддю. Саме тому НМТ підготовка майже нічим не відрізняється від класичної підготовки до ЗНО.

Яким чином школа може допомогти?

Більшість школярів у 10-11 класах стрімголов шукають репетиторів і курси підготовки до вступних екзаменів. Проте всі знання для якісної підготовки мають надаватися саме в школах. За правильно побудованої навчальної програми діти не потребуватимуть додаткових джерел знань для успішного складання ЗНО / НМТ! І такі школи, навчання в яких може доправити дитину до успішного результату, не є рідкістю. Ось, наприклад, одна з лідерок прогресивної української середньої освіти – дистанційна школа «Оптіма». Цей навчальний заклад вдало поєднав два запити дітей і батьків щодо здобуття знань: зручність і відповідальність. У школі запевняють, що заняття в ній поєднують декілька принципів:

  1. Актуальність і потрібність викладеного матеріалу.
  2. Конкретність надаваної на уроках інформації.
  3. Індивідуальний підхід до всіх школярів.
  4. Зручність і можливість навчатися у своєму темпі, залежно від власного графіка й незалежно від місцеперебування.
  5. Креативність і насиченість уроків.

Якщо ви все-таки хочете відвідувати курси, то…

То в Україні можна відшукати десятки якісних курсів підготовки до ЗНО / НМТ. Вони всі пропонують різний підхід, але дають результат. Ось, наприклад, вищезазначена школа «Оптіма» об'єдналася у своєму прагненні якнайкраще підготувати дітей до НМТ із Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана. Разом вони створили унікальний курс, на якому школярі мають змогу:

  • займатися за навчальними матеріалами «Оптіми»;
  • відвідувати онлайн-заняття з викладачами КНЕУ ім. В. Гетьмана, які ідеально підготують дітей до іспитів з української мови, історії та математики, а також ознайомлять абітурієнтів з університетським підходом до освіти.

Під час підготовки до вступних екзаменів важливо регулярно приділяти увагу теорії та практиці. Оцініть можливості школи, в якій навчається дитина, та потребу в додаткових курсах. І нумо до роботи! Адже відповідальна підготовка зараз – це великі можливості в майбутньому!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую