ye-logo.v1.2

У Ярмолинецькій громаді на ремонт доріг планують витрати 60 мільйонів гривень

Суспільство 3895
В Ярмолинцях витратять десятки мільйонів на ремонт доріг
В Ярмолинцях витратять десятки мільйонів на ремонт доріг. Фото: ілюстративне km.ukravtodor.gov.ua

Дороги будуть ремонтувати у Ярмолинцях, Соколівці, Пасічній та Томашівці.

Ярмолинецька селищна рада оголосила торги на капітальний ремонт доріг на території громади, загальною очікуваною вартістю 42,5 мільйона гривень. Всього договорів на ремонт доріг цього року селищна рада планує укласти на суму понад 60 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зокрема, у самих Ярмолинцях планують відремонтувати вісім вулиць. Мова йде про капітальний ремонт доріг по провулку Дружби, вулиці Романа Шухевича, вулиці Сухомлинського, вулиці Спортивної, вулиці Грушевського, вулиці та провулку Адріана Баранецького, а також вулиці Джерельної.

Найкоштовніший ремонт запланований якраз по вулиці Джерельній. Вцілому вартістю капітального ремонту цих доріг становитиме понад 26 мільйонів гривень.

Також в планах ремонт провулку Шевченка та вулиці Івана Франка у селі Соколівка. Загальна вартість робіт 7,9 мільйона гривень.

У селі Ясенівка запланований ремонт вулиці Івана Мазепи за 3,58 мільйона гривень та вулиці Остапа Вишні вартістю 2,23 мільйона гривень.

За 1,47 мільйона гривень у селі Пасічна оновлять дорогу по вулиці Молодіжній, а у селі Томашівка на ремонт дороги по вулиці Центральній витратять 1,24 мільйона гривень.

Варто зазначити, що ці тендери оголошені наприкінці серпня. Але Ярмолинецька селищна рада раніше вже проводила торги на ремонт доріг на суму понад 20 мільйонів гривень.

Так, селищна рада уклала угоду з приватним підприємством Георга Погосяна “А.М.А Плюс” на капітальний ремонт вулиці та провулку Петра Сагайдачного.

Раніше сайт “Є” писав, що Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради у червні оголосило три тендери на проведення ремонту доріг на території міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую