ye-logo.v1.2

На Староушиччині в останню дорогу провели загиблого на війні Володимира Крачана

Суспільство 1568
Героя провели в останню дорогу жителі громади, родина загиблого, друзі, побратими, військовослужбовці
Героя провели в останню дорогу жителі громади, родина загиблого, друзі, побратими, військовослужбовці. Фото: Староушицької ТГ

У результаті бойового зіткнення з збройними силами російської федерації він отримав поранення несумісні з життям.

Учора, 16 вересня, на Староушиччині у селі Гута-Чугорська прощалися із загиблим на війні Героєм Володимиром Крачаном. Як повідомляють в Староушицькій територіальній громаді, молодший сержант Володимир Крачан загинув в бою на околиці населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. У результаті бойового зіткнення з збройними силами російської федерації він отримав поранення несумісні з життям.

Героя провели в останню дорогу сотні вдячних жителів громади, родина загиблого, представники влади, друзі, побратими, військовослужбовці.

Володимир Крачан народився 26 березня 1979 року в селі Гута-Чугорська Кам'янець-Подільського району. Після служби в армії навчався в Києві, де здобув освіту за спеціальністю військовий пожежник на суші і на кораблях флоту.

Закінчивши навчання повернувся в рідне село. Працював в селянській спілці та в лісовому господарстві. Згодом одружився, в нього народилась донька Вікторія.

«22 червня 2023 року Володимир був мобілізований до лав Національної Гвардії. Проходив навчання в Великій Британії. По поверненні приймав участь в бойових діях. Старший стрілець Володимир Крачан загинув в бою на околиці населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. У результаті бойового зіткнення з збройними силами російської федерації він отримав поранення несумісні з життям», - розповіли у громаді.

Героя поховали в селі Гута-Чугорська... Фото: Староушицької тергромади

Вічна шана Героєві...

Нагадаємо, 15 вересня на Шепетівщині попрощалися з Миколою Левковичем, загиблим на Куп'янському напрямку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую