ye-logo.v1.2

На Хмельниччині розпочалася вакцинація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Суспільство 610
Вакцина нагадує сірникову коробку, для людини вакцина безпечна, але з гігієнічних та санітарних міркувань брати до рук її не варто
Вакцина нагадує сірникову коробку, для людини вакцина безпечна, але з гігієнічних та санітарних міркувань брати до рук її не варто. Фото: ілюстративне ГУ Держпродспоживслужби

Спеціалісти планують розкласти 411 тисяч доз на території майже у 17 тисяч квадратних кілометрів.

18 вересня на території Хмельницької області розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Про це йдеться у повідомленні Головного управління обласної Держпродспоживслужби.

Спеціалісти нагадують, що розкладання вакцини відбувається за межами населених пунктів: на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь та у лісах. Пероральна вакцина – це принада із запахом м'ясо-кісткового борошна. У середині неї желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Вона нагадує сірникову коробку, для людини вакцина безпечна, але з гігієнічних та санітарних міркувань брати до рук її не варто.

Загалом планується розкласти 411 тисяч доз вакцини на території майже 17 тисяч квадратних кілометрів.Для розповсюдження приманок в області було створено 252 бригади, до складу яких увійшли представники обласної Держпродспоживслужби та обласної лікарні ветеринарної медицини. А також місцевого самоврядування, лісового та мисливського господарства та користувачі мисливських угідь.

«Прохання до жителів області із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м'ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за розуміння!», - йдеться у повідомленні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую