ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися із загиблим в Оленівці воїном Володимиром Власішиним

Суспільство 3254
Володимир Власішин загинув у липні 2022 року в Оленівці Донецької області
Володимир Власішин загинув у липні 2022 року в Оленівці Донецької області. Фото: зі сторінки Хмельницької міської ради

Герою назавжди залишиться 29.

 У четвер, 21 вересня, відбулося прощання з українським військовослужбовцем Володимиром Власішиним. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», захисник загинув у липні 2022 року під час російського терористичного акту в Оленівці Донецької області.

Захисник був родом з Хмельницького. Його разом з братом виховувала бабуся. Обоє навчалися у школі-інтернаті. Після закінчення школи хлопець вступив до місцевого профтехучилища та здобув професію будівельника. У 2014 році Володимир вирішив стати військовим – у свої 22 приєднався до полку “Азов” та переїхав до Маріуполя.

«Він був ще зовсім молодою людиною, коли прийшов до нас. Йому зараз мало б виповнитись 30 років, а тоді було 22. Хлопець займався спортом, особливо любив грати футбол. Жив у Маріуполі з родиною», - розповів заступник командира роти по роботі з особовим складом полку «Азов» Володимир Михайленко.

Знайомі та рідні згадують хлопця як порядну, справедливу та добру людину.

«Володимир був дуже світлим і добрим. Завжди у нього була посмішка на обличчі. Був дуже справедливим й привітним. Були дуже важкі сімейні обставини: хлопці росли у школі інтернаті для сиріт і напівсиріт. Я спілкувалася з ним у соцмережах. Володя дав мені знати, що він одружився, що у нього народились діти. А потім в один момент зв'язок перервався», - згадує вчителька полеглого воїна Валентина Мосійчук.

У Володимира Власішина залишилася дружина, п'ятирічна донька, трирічний син, бабуся та старший брат. Героя поховали на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Читайте також: Вибухи на Хмельниччині та руйнування в інших регіонах – чергова ракетна атака на Україну

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую