ye-logo.v1.2

У Шепетівці в останню дорогу провели українського захисника Василя Герасимчука

Суспільство 2179
Василю Герасимчуку назавжди залишиться 39..
Василю Герасимчуку назавжди залишиться 39... Фото: зі сторінки Шепетівської міської ради у фейсбуці

Військовий загинув 20 вересня на Донеччині: під час виконання бойового завдання воїн закрив собою своїх побратимів.

Сьогодні, 26 вересня, у Шепетівці попрощалися із полеглим українським захисником Василем Вікторовичем Герасимчуком. Полеглому воїнові назавжди залишиться 39…

Як розповідають про захисника в громаді, Василь Герасимчук народився та виріс в Шепетівці. Юнак завжди був активним, займався плаванням і карате. Після закінчення школи хлопець проходив строкову військову службу в Чернівцях.

Згодом вирішив втілити свої заповітну мрію дитинства – стати шеф-кухарем, тому вступив до Хмельницького кондитерського училища, де отримав спеціальність кухаря-кондитера. Довгий час Василь Герасимчук працював за спеціальністю в різних закладах Києва.

«Надзвичайно позитивний, завжди з посмішкою, адже насамперед працював з людьми і це було йому до душі. Часто привозив мамі нові смачні рецепти і ніби помінявшись з нею ролями, тепер він її навчав. Ті, хто куштував його фірмовий борщ, згадують його неперевершений смак», - таким згадують полеглого українського захисника його рідні, друзі та знайомі.

До лав Збройних сил України чоловік потрапив влітку цього року, не попередивши про свій вибір родину. Зі слів рідних, Василь Вікторович весь цей час заспокоював рідну матір, розповідав, що йому поталанило з командиром. Перед загибеллю військовослужбовець написав, що йде на завдання і вийде на зв'язок через декілька днів. Проте рідні отримали страшну звістку про його загибель.

Василь Вікторович Герасимчук загинув 20 вересня, виконуючи бойове завдання на Донеччині. Зі слів його командира, захисник закрив собою побратимів, віддав найцінніше, що мав - своє життя.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Ми поділяємо горе сім'ї та схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам'яттю Героя», - йдеться у повідомленні Шепетівської міської ради.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському провели в останню дорогу захисника Павла Мірущенка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую