ye-logo.v1.2

У Хмельницькій громаді завершують ремонтувати будинки, що постраждали внаслідок обстрілів

Суспільство 1421
Внаслідок травневого обстрілу у Малашівцях постраждало близько 200 осель
Внаслідок травневого обстрілу у Малашівцях постраждало близько 200 осель. Фото: Хмельницька міськрада

У Малашівцях планують закінчити будівельні роботи до кінця осені.

Внаслідок травневого обстрілу росіянами у Малашівцях, що в передмісті Хмельницького, постраждало близько двох сотень приватних будинків. Нині місцевим жителям допомагає з відновленням їхніх осель швейцарська громадська організація «Medaіr». Про це повідомили у Хмельницькій міськраді.

Як зазначають у відомстві, великий обсяг робіт вже зробили. Зокрема, наступного дня після обстрілу мешканцям села, які були готові своїми руками ремонтувати оселі, видали будівельні матеріали.

«Видали майже 2 тисячі листів шиферу, 10 кубічних метрів лісу, майже 500 квадратних метрів скла тощо. Ці матеріали надали людям, які мали можливість самостійно усувати ті чи інші пошкодження, розуміючи те, що може бути дощ і затікання, адже тут була велика кількість пошкоджених покрівель будинків. Також видавалась матеріальна допомога з міського бюджету. Загалом видали 45 особам на понад 700 тисяч гривень», - розповів директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.


Наслідки травневого обстрілу. Фото: Хмельницька міськрада

За словами посадовця, частина жителів також отримала кошти на відновлення господарств завдяки програмі «єВідновлення». Тим часом гуманітарна організація «Medaіr» допомагає малашівчанам, які не в змозі самостійно ремонтувати будинки. Зокрема, йдеться про особливо вразливі категорії населення: одинокі люди, багатодітні сім'ї тощо.

«Визначили для роботи 17 будинків, у двох з них ми вже закінчили ремонти. Решта знаходяться в роботі. Працюємо активно. Насамперед, поки дозволяє погода, латаємо дахи. Після закінчення цих робіт ремонтуватимемо пошкоджені ринви, замінюватимемо на нові вибиті вікна і двері. Загальна вартість робіт – 2 мільйони 849 тисяч гривень. Ці кошти були виділені та освоюються на цих об'єктах», - зазначив представник швейцарської громадської організації «Medaіr» та депутат Хмельницької міської ради Юрій Решетнік.

Роботи планують завершити до кінця осені.

Читайте також: Пожежі на Хмельниччині: горіли сільськогосподарська техніка та житлові будинки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую