ye-logo.v1.2

Зеленський відзначив чотирьох освітян з Хмельниччини

Суспільство 2355
Чотирьом освітянам з Хмельниччини присвоїли почесні звання
Чотирьом освітянам з Хмельниччини присвоїли почесні звання. Фото: president.gov.ua

Відповідний Указ оприлюднений на сайті президента України.

Сьогодні, першого жовтня, в Україні відзначається День працівників освіти. Саме з його нагоди президент України Володимир Зеленський підписав Указ, яким відзначив освітян, серед яких є четверо з Хмельниччини.

«За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм», - саме так написано в документі, який опублікований на сайті Глави держави.

Отож, почесне звання «Заслужений винахідник України» присвоєно Сергію Горященку, доцентові кафедри Хмельницького національного університету. А «Заслужений вчитель України» - Аліні Корнієнко, учительці Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» та Галині Чабан, учительці Хмельницького навчально-виховного об'єднання № 5 імені Сергія Єфремова. «Заcлуженим діячем науки і техніки України» став Олег Савенко, декан факультету Хмельницького національного університету.

Читайте також: Хмельницький приєднався до загальнонаціональної хвилини мовчання до Дня захисників та захисниць

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую