ye-logo.v1.2

Аукціон з продажу протезного заводу в Хмельницькому не відбувся

Суспільство 1614
Стартова ціна підприємства була 49,5 мільйона гривень
Стартова ціна підприємства була 49,5 мільйона гривень. Фото: автора

Охочих купити підприємство за майже 50 мільйонів гривень не знайшлося.

Аукціон з продажу Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедично підприємства, який був запланований на сьогодні, 18 жовтня, не відбувся. Про це стало відомо з даних сайту «Prozorro.Продажі»

Торги не відбулися через відсутність учасників, зазначено в протоколі електронних торгів. Стартова ціна підприємства була 49,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, це перше протезне підприємство, яке Фонд державного майна України виставив на приватизацію. Раніше у Фонді розтлумачили, чому продаж такого підприємства не варто сприймати як «зраду». За умоввами торгів, приватний інвестор, який придбає цей майновий комплекс, продовжить виробництво протезів і має докласти зусиль, щоб збільшилися обсяги виробництва та реалізації товарів.

Разом з тим, до керівництва Фонду державного майна України та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях звернуввся міський голова Хмельницького Олександр Симчишин з проханням розглянути можливість передати Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство в комунальну власність.

«Протезний завод у нашому місті є вкрай важливим для нашої громади, особливо в умовах війни. Він відіграє вирішальну роль у забезпеченні наих співвітчизників необхідними медичними протезами, які є невід'ємною частиною процесу відновлення здоров'я після травм та поранень, які їм завдали воєнні події», - зазначив у зверненні міський голова.

Наразі рішення щодо цього прохання невідоме.

Міська влада звернулася з проханням до Фонду держмайна передати підприємство у власність громади

Міська влада звернулася з проханням до Фонду держмайна передати підприємство у власність громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую