ye-logo.v1.2

На Хмельниччині простилися з двома полеглими воїнами

Суспільство 9602
Прощання у Волочиську
Прощання у Волочиську. Фото: Волочиська міська рада

В Останню дорогу провели Олега Лучка та Валентина Сєдакова

Коридором шани 2 листопада зустріли загиблих Героїв у Волочиській та Деражнянській громадах Хмельниччини. У Волочиську в останню дорогу провели захисника Олега Лучка, повідомили у міській раді. Він був солдатом на посаді стрільця-снайпера. Виконував завдання на Донецькому напрямку. 25 жовтня під час одного з таких завдань воїн загинув.

Народився Олег 7 березня 1984 року в місті Волочиську, тут закінчив школу. Згадують, що він завжди активним, відкритим, життєрадісним. Мав багато друзів і був душею компанії.

«Олега добре знали у рідному місті. Він завжди мав власну думку і відстоював її, був ініціативний, сильний, його пам'ятають Людиною, на яку завжди можна було покластися», - кажуть в громаді.

До лав ЗСУ вступив 3 серпня 2023 року. У складі 79-ї десантно-штурмової бригади поїхав боронити країну. Побратими згадують, що Олег ніколи не падав духом, був вірним напарником й захисником. Близьких завжди заспокоював словами «Я сильний». Воїн загинув у 39 років. У нього залишилися донька.

Прощання з Олегом Лучком, 2 листопада. Фото: Волочиська міська рада

Жителі Деражнянської громади попрощалися з Героєм Валентином Сєдаковим, повідомили у міськраді. Віддати останню шану захиснику прийшли рідні, друзі, побратими,односельчани, представники влади. Він був солдатом. Боронив Україну на Запорізькому напрямку. Загинув 21 жовтня.

«Сьогодні найкращі новітні Герої України здіймаються в небо від рук пропащої орди, яка на своєму шляху несе спустошення. Немає жодного людського слова, яке б могло утішити скорботну родину бійця, адже ця рана ніколи не загоїться. Пам'ять про нього, про його справи і звершення, про його героїзм і самовідданість назавжди збережуться в наших серцях», - зазначили у громаді.

Читайте також: Він рятував життя: у Хмельницькому попрощалися з Героєм Юрієм Буряковським

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую