ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові закупили обладнання для військових ППО

Суспільство 4981
Виконавчим комітетом міської ради було придбано обладнання для мобільних вогневих груп протиповітряної оборони
Виконавчим комітетом міської ради було придбано обладнання для мобільних вогневих груп протиповітряної оборони. Фото: ілюстративне suspilne.media

Загальна вартість такого обладнання - 600 тисяч 286 гривень.

У Старокостянтинові за кошти з міського бюджету закупили обладнання для військових протиповітряної оборони.

Як повідомляють в пресслужбі Старокостянтинівської міської ради, клопотання про допомогу надійшло від військової частини, що базується на Хмельниччині. Відтак виконавчим комітетом міської ради було придбано обладнання для мобільних вогневих груп протиповітряної оборони, яке дозволяє ефективно виявляти, супроводжувати та вести об'єктивний контроль у ході бойової роботи.

Загальна вартість такого обладнання - 600 тисяч 286 гривень. Сюди входять тепловізійний приціл, розрахований на цілодобову роботу в будь-яких погодних умовах, призначений для відстеження цілей у темряві, автомобільна та портативна радіостанції, відеокамера GoPrо, планшет, лазерна указка з насадками і вбудованим акумулятором, портативне джерело живлення та LED прожектори зенітні з дальністю освітлення до 3 кілометрів.

Загальна вартість такого обладнання - 600 тисяч 286 гривень. Фото: Старокостянтинівської міської ради

Нагадаємо, виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголосив три тендери на придбання квадрокоптерів загальною вартістю 14 мільйонів 460 тисяч гривень. Додамо, що виконком Хмельницької міськради почав купувати fpv-дрони у 2023 році. Раніше вже було укладено дві угоди на суму понад шість мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую