ye-logo.v1.2

У Хмельницькому та Нетішині попрощалися з полеглими воїнами

Суспільство 1463
Вічна шана захисникам..
Вічна шана захисникам... Фото: з соцмереж

В останню дорогу провели Олександра Чіботаря та Максима Купріянова.

Загиблих захисників України в останню земну дорогу провели сьогодні, 17 листопада, у Хмельницькому та Нетішині. Попрощалися із Олександром Чіботарем та Максимом Купріяновим.

Хмельничани прощалися з Героєм Олександром Чіботарем. Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», в лютому 2022-го він добровольцем записався до лав 19 окремого стрілецького батальйону. Олександр Чіботар із позивним «Шустрий» був зв'язківцем. Побратими згадують, що в найважчих боях Олександр був завжди перший. 14 листопада автомобіль, в якому перебував військовий, потрапив в аварію. Герою навіки - 35.

«Багато ми разів спілкувалися і це завжди було про те, за що він вболівав, - згадував під час прощання міський голова Олександр Симчишин. – Про його побратимів, про те, щоб ще краще забезпечити зв'язок між підрозділами. Він був неймовірно яскравою особистістю. Про таких говорять, що вони горять… «Шустрий» горів Україною…»

Поховали Олександра Чіботаря на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове.

 А в Нетішині в останню дорогу провели захисника України Героя Максима Купріянова.

Як зазначають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, попри молодий вік, він мужньо та самовіддано боровся з московською ордою. Але виконання бойового завдання, 7 лютого, у Вугледарі Донецької області, стало останнім для солдата.

«Тривалий час оборонця вважали зниклим безвісти... Потім ДНК- експертизи... Рідні не втрачали надії, що їхній захисник живий, але, на жаль, дива не сталося...», - зазначають у громаді.

Вічна шана захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую