ye-logo.v1.2

Професійні мікрофони для звичайних користувачів який є вибір На правах реклами

Суспільство 700
В залежності від моделі, мікрофони можуть використовуватися як виключно в студії звукозапису, так і в так званих польових умовах
В залежності від моделі, мікрофони можуть використовуватися як виключно в студії звукозапису, так і в так званих польових умовах. Фото: muzline.ua

З появою інтернету, як платформи для розповсюдження напівпрофесійного та непрофесійного контента, світ суттєво змінився.

І в цьому новому світі професійним обладнанням, таким як мікрофони, стали користуватися люди без відповідної підготовки. Звісно, мова йде про авторів подкастів, стрімерів, ютуберів та інших креативних людей, що постачають розважальні, інформаційні, аналітичні, навчальні аудіовізуальні продукти широкій аудиторії. Одночасно з тим, як кількість контенту росла, виросли і вимоги до його якості, а якщо точніше - до звуку. Склалася ситуація, в якій непрофесійним користувачам довелося опановувати обладнання класу "про" і витискати з нього найкращий результат в рамках своїх компетенцій. Що зі свого боку пропонує їм ринок аудіо технологій, розповість фахівець музичного інтернет-магазину Музлайн.

Баланс ціни та якості

Існує безліч різновидів професійних мікрофонів, основні серед яких служать для:

  • роботи з інструментальним звуком;
  • запису або трансляції голосу;
  • захвату ембієнту;
  • бродкастингу та обслуговування прямих ефірів, стрімів та трансляцій;
  • вирішення репортерських задач і так далі.

В залежності від моделі, вони можуть використовуватися як виключно в студії звукозапису, так і в так званих польових умовах, тобто в акустично забрудненому середовищі.

Звісно, вартість цих девайсів відрізняється від серії до серії і залежить від багатьох чинників, таких як використані технології та деталі, та репутація бренда.

Що повинно впливати на вибір мікрофона для непрофесійної роботи?

Як не дивно, на першому місці це питання вартості, адже зазвичай непрофесійні користувачі рідко можуть собі дозволити витрачати сотні і сотні доларів на один мікрофон. У відносно бюджетному сегменті є чимало прийнятних варіантів - за 250-300 $ можна придбати непоганий універсальний мікрофон під конкретні задачі для роботи в домашній студії.

Другий важливий аспект - це технічні параметри девайса. За досвідом експертів інтернет-магазину Muzline непрофесійні користувачі зазвичай потребують вузьконаправлених і доволі чутливих мікрофонів, які однаково добре демонструють себе в роботі з голосом і з записом живого звуку (чи то музичний інструмент, чи оточуючий шум). На другому місці так звані розмовні мікрофони - це універсальні USB девайси класу plug and play, які використовуються для стрімінгу, ведення онлайн семінарів і занять, а також для зйомок відео для різних платформ. Це відносно недороге та ефективне рішення, яке має багато достоїнств не тільки з точки зору технічної функціональності, а й з боку дизайну.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую