ye-logo.v1.2

Мера Старокостянтинова президент відзначив державною нагородою

Суспільство 1658
Микола Мельничук став одним з трьох нагороджених такою відзнакою у цей день
Микола Мельничук став одним з трьох нагороджених такою відзнакою у цей день. Фото: з архіву редакції

Микола Мельничук став єдиним представником з Хмельниччини, який цьогоріч отримав відзнаку від Зеленського до Дня місцевого самоврядування.

До Дня місцевого самоврядування президент Володимир Зеленський нагородив очільника Старокостянтинова Миколу Мельничука орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Про це стало відомо з указу глави держави від 7 грудня 2023 року, який опублікували на його офіційному інтернет-представництві.

«Постановляю нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, самовіддане виконання службового обов'язку в умовах воєнного стану, вірність Українському народові Мельничука Миколу Степановича», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до документа, Микола Мельничук став одним з трьох нагороджених такою ознакою у цей день та єдиним представником з Хмельниччини. Інші орденоносці - голови військових адміністрацій у Бериславі та Кочубеївці, що на Херсонщині.

Відомо, що орденом «За заслуги» I, II, III ступеня відзначають громадян за видатні заслуги в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

У 2020 році Микола Мельничук пішов на п'ятий термін міським головою Старокостянтинова. Фото: starkon.city

Раніше сайт «Є ye.ua» розповідав, що Микола Мельничук очолює Старокостянтинів вже більш ніж 20 років. Вперше його обрали міським головою у 2002 році, а у 2020 році він став мером уп'яте.

Читайте також: «Захворів» на волонтерство: семикласник з Летичева за добрі справи отримав грамоту від Залужного

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую