ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Офіційно: Мельничук вп’яте став мером Старокостянтинова

Вибори 2233
Микола Мельничук очолює Старокостянтинів із 2002 року
Микола Мельничук очолює Старокостянтинів із 2002 року. Фото: з архіву

За нього проголосували понад 62,5% виборців, які прийшли на виборчі дільниці.

Центральна виборча комісія продовжує оприлюднювати результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. Цього разу надали офіційну інформацію щодо виборів міського голови в Старокостянтинівській міській громаді.

Вп’яте поспіль вибори у Старокостянтинові виграв Микола Мельничук, за якого проголосували 10 313 виборців (або 62,51%). Найближчий його переслідувач – Сергій Худий, набрав 1 746 голосів (10,58%).

Микола Мельничук вперше був обраний міським головою Старокостянтинова в березні 2002 року. А потім переобирався на цю посаду в 2006, 2010 та 2015 роках. Перемога на виборах 2020 року означає вже п’яту каденцію Миколи Степановича.

Наразі офіційних результатів виборів міських голів Дунаївців, Деражні, Хмельницького, Волочиська, Красилова, Ізяслава, Славути та Полонного станом на 17.40 (4 листопада) ще немає. Натомість оголошені переможці в Нетішині, Городку та Шепетівці, а в Кам’янці-Подільському призначений другий тур.

Читайте також: Голова обласної ТВК розповів, які комісії ще не здали виборчі протоколи і які порушення зустрічаються найчастіше

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую