ye-logo.v1.2

У «Хмельницькводоканалу» буде новий керівник

Суспільство 1821
Олександр Надольний має приступити до виконання обов
Олександр Надольний має приступити до виконання обов'язків директора "Хмельницькводоканалу" з 14 грудня. Фото: з архіву

Він має приступити до роботи з 14 грудня.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження, яким призначив директором міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» Олександра Надольного. Відповідний документ оприлюднений на сайті Хмельницької міської ради.

«Призначити з 14 грудня 2023 року Олександра Надольного на посаду директора міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», - йдеться в документі. Підстава – заява Олександра Надольного.

До цього часу виконуючим обов'язки директора «Хмельницькводоканалу» був Олександр Новосад. Його представили колективу, як тимчасового керівника, на початку 2022 року. До того ж він був заступником директора «Хмельницькводоканлу» з розвитку підприємства.

Щодо нового керівника «Хмельницькводоканалу» - Олександра Надольного, то у відкритих джерелах про нього майже немає інформації. Відомо, що раніше він працював комерційним директором «Хмельницькгазу». А до 2015 року, згідно даних аналітичної системи «Youcontrol», був серед засновників ПП «Газспецсервіс Поділля», яке займалося газопровідними роботами, але в 2015 році припинило свою діяльність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую