ye-logo.v1.2

Піраміда з кулькових ручок потрапила до Книги рекордів України

Суспільство 2622
Фото: Олександра ШУСТЕРУКА

Це вже п’ятий, й можна сказати, ювілейний рекорд, який вигадує та втілює в життя нетішинський журналіст Олександр Шустерук

У селі Оженин Острозького району на подвір’ї школи було досить людно. Ще б пак, адже не щодня є нагода спостерігати за тим, як встановлюють рекорд, тим паче, ще й долучитися до його створення. До того ж, цього дня відбувалися урочистості з нагоди дня села.
Цього разу пан Олександр задумав змайструвати піраміду... з кулькових ручок. “Ми заздалегідь виготовили каркас піраміди з дроту, до якого й прив’язували кулькові ручки. До акції долучилися учні та вчителі школи, які ще з 1 вересня готувалися до рекорду, збираючи ручки. Чималу допомогу надали мені й нетішинські колеги, які також назбирали та передали багато ручок”, - каже ініціатор рекорду.
До слова, піраміда мала три метри у висоту та по три метри по периметру, а загальна протяжність викладених ручок склала 228 метрів. Всього на створення піраміди використали 1627 кулькових ручок, які планують передати учням шкіл-інтернатів.
За словами Олександра Шустерука, рекорд він присвятив рідній Оженинській школі, де колись навчався, й таким чином увіковічив пам’ять про неї та про село.
Рекорд зафіксовано у Книзі рекордів України представниками з Києва.
На згадку про свято села школярі отримали подарунок - набір футбольних м’ячів, які вручив пан Шустерук від імені Хмельницької АЕС.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую