ye-logo.v1.2

Звільнилася керівниця Департаменту освіти Хмельницької ОВА Дарія Басюк

Суспільство 3086
Дарія Басюк очолювала Департамент освіти з осені 2021 року
Дарія Басюк очолювала Департамент освіти з осені 2021 року. Фото: з архіву редакції

Посаду вона обіймала понад 2 роки.

Дарія Басюк пішла з посади директорки Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністраці. Відповідне розпорядження підписав перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Як йдеться у розпорядженні, Дарію Басюк зільнили 16 січня за угодою сторін. Розпорядження датоване 12 січням на підставі її заяви та погоджене з Міністерством освіти та науки України.

До того, як обійняти посаду очільниці Департаменту освіти та науки України Хмельницької ОВА у 2021 році, кам'янчанка працювала заступницею директора Департаменту попередньої керівниці Олени Лошанюк та начальницею управління освіти і науки.

Розпорядження про звільнення підписане 12 січня Сергієм Тюріним, заступником начальника Хмельницької ОВА

Загалом, в освітній сфері Дарія Басюк - з 1991 року. Цей шлях вона розпочала з Кам'янець-Подільського державного університету (нині Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), де пропрацювала майже десять років. Має науковий ступінь доктора економічних наук. Крім подальшої роботи у закладах вищої освіти, вона певний час пропрацювала начальницею управління економіки Кам'янець-Подільської міської ради та головною спеціалісткою Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.

У 2021 році Дарія Іванівна отримала посаду в Департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації. Спершу працювала заступницею директора Департаменту та начальницею управління освіти і науки. Однак у вересні цього ж року після звільнення попередньої керівниці Олени Лошанюк почала виконувати її обв'язки. А у жовтні Дарія Басюк здобула перемогу на конкурсі на цю посаду.

Згідно з розпорядженням, Дарія Басюк була призначена директоркою обласного департаменту з 26 листопада 2021 року.

Нагадаємо, у 2024 році це вже друге звільнення у керівному складі Хмельницької ОВА: 4 січня з посади директора Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації звільнили Ганну Богданович.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую