ye-logo.v1.2

Директорка Департаменту екології Хмельницької ОВА пішла з посади

Політика 1808
Ганна Богданович очолила обласний департамент 5 липня 2021 року та вже один раз звільнялася
Ганна Богданович очолила обласний департамент 5 липня 2021 року та вже один раз звільнялася. Фото: Департаменту природних ресурсів та екології

Минулого року слідчі підозрювали її у отриманні хабаря.

Ганну Богданович звільнили з посади директорки Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОВА за власним бажанням. Відповідне розпорядження підписав Перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Нагадаємо, що у квітні 2023 року на Ганну Богданович відкрили кримінальне провадження. Посадовицю підозрювали у отриманні хабаря. Згідно з матеріалами слідства, це була корупційна схема кількох службових осіб, які через посередника могли отримувати «грошову винагороду» за погодження дозвільної документації. За даними слідчих, кінцевою ланкою у передачі хабаря була Ганна Богданович.

Правоохоронці затримали посередника після отримання «траншу» у розмірі 18 тисяч гривень, а в посадовиці та  провели обшуки. У її квартирі слідчі вилучили 600 гривень, які нібито були хабарем. Суд відсторонив жінку від обіймання посади. Згодом постановив, що гроші, які були вилучені під час слідчих дій у неї як директора департаменту екології, є її особистими коштами і не мають відношення до нібито корупційних злочинів. У соціальних мережах вона прокоментувала дії поліції «гоп-стопом в стилі 90-х».

Читайте також: Зупинилося серце начальника одного з управлінь Хмельницької міськради Олександра Лукова

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую