ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Директоркою департаменту освіти Хмельницької ОДА призначили Дарію Басюк

Суспільство 2318
Донедавна Дарія Басюк виконувала обов
Донедавна Дарія Басюк виконувала обов'язки директорки цього департаменту. Фото: з архіву редакції

Вона наприкінці жовтня здобула перемогу у конкурсі на цю посаду.

Днями департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації отримав нову директорку. Нею стала Дарія Басюк, яка після звільнення колишньої керівниці виконувала її обов’язки. А далі — перемогла у конкурсі на зайняття директорської посади. Хоча розпорядження про призначення Дарії Іванівни опублікували сьогодні, 1 грудня, його керівництво облдержадміністрації підписало ще минулого тижня.

Згідно з ним, Дарія Басюк призначена директоркою обласного департаменту з 26 листопада. Підставою стали результати конкурсу та подана нею заява. А цій посаді їй встановили три місяці випробувального терміну.

До речі, відповідне розпорядження 25 листопада підписав перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Тюрін, адже на той час Сергій Гамалій був у відпустці.

Нагадаємо, Дарія Басюк працює в освітній сфері з 1991 року. Цей шлях вона розпочала з Кам’янець-Подільського державного університету (нині Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), де пропрацювала майже десять років. Нині має науковий ступінь доктора економічних наук. Крім подальшої роботи у закладах вищої освіти, вона певний час пропрацювала начальницею управління економіки Кам’янець-Подільської міської ради та головною спеціалісткою Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.

Цьогоріч вона Дарія Іванівна отримала посаду в департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації. Спершу працювала заступницею директора департаменту та начальницею управління освіти і науки. Однак у вересні після звільнення попередньої керівниці Олени Лошанюк почала виконувати її обв’язки. А у жовтні Дарія Басюк здобула перемогу на конкурсі на цю посаду.

Також нагадаємо, що її попередниця Олена Лошанюк, яка до того була головою вже ліквідованої Теофіпольської райдержадміністрації, очолювала департамент лише кілька місяців. Її на цю посаду Сергій Гамалій призначив з 7 червня, а звільнив 13 вересня за згодою сторін.

Додамо, що у лютому Сергій Гамалій підписав розпорядження про ліквідацію департаменту освіти і науки й управління молоді та спорту. Їх реорганізували в єдиний департамент.

Читайте також: Викладачеві хмельницької педакадемії присвоїли звання «заслуженого»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую