ye-logo.v1.2

Як прибирали графський парк в Маліївцях: в мережі з'явилися світлини з толоки волонтерів

Суспільство 2664
За три години волонтери вивезли усе сміття та розчистили чагарники навколо будівлі 1894 року
За три години волонтери вивезли усе сміття та розчистили чагарники навколо будівлі 1894 року. Фото: з фейсбуку Анастасії Донець

Першу волонтерську толоку вирішили присвятити пам‘яті Романа Бузінського, який жив і працював вчителем історії в селі Стріхівці, та загинув на війні у квітні 2022 року.

Вчора, 20 січня, відбулася перша в цьому році волонтерська толока. Небайдужі жителі області долучилися до розчищення галявини та прибирали хмиз на території палацово-паркового комплексу в Маліївцях, що на Дунаєвеччині.

Волонтерський туризм – це можливість поїхати на пам'ятку, послухати екскурсію та допомогти з прибиранням, напередодні толоки сайту «Є ye.ua» розповіла директорка «Малієвецького обласного історико-культурного музею» Анастасія Донець. Світлинами з толоки вона поділилася на своїй фейсбук-сторінці. Першу волонтерську толоку вирішили присвятити пам‘яті Романа Бузінського, який жив і працював вчителем історії в селі Стріхівці.

«Зранку соцмережі нагадали мені, що у Роми День народження. Спортсмен, ідеаліст, щирий і натхненний. Патріот. 24 лютого пішов добровольцем. Загинув у квітні 2022 року. В малієвецькому парку досі є купа зотлілого хмизу, яку зібрав Рома. Спеціально не палю. Просто», - написала Анастасія Донець.

Наступні толоки в Маліївцях заплановані на 10 та 24 лютого, для участі необхідно попередньо записатися. Фото: з фейсбуку Анастасії Донець

Команда волонтерів з Кам'янця-Подільського, Хмельницького та Удрівець за три години вивезли усе сміття та розчистили чагарники навколо будівлі 1894 року, частину приміщення якої у 2009 році викупили під створення музею. Під час відпочинку також обговорили концепцію майбутнього музею: переміг варіант сучасного музею з інтерактивом.

Наступні толоки в Маліївцях заплановані на 10 та 24 лютого. Виїзд з Кам'янця-Подільського та Хмельницького о 9:00 за попереднім записом за телефоном +380 (93) 705-84-23.

Читайте також: Блогер-волонтер та колишній «азовець» Петро Скрипка перебуває на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую