ye-logo.v1.2

Нові партії дронів передали захисникам Хмельницька та Кам'янець-Подільська громади

Суспільство 1078
120 FPV-дронів для різних підрозділів Сил оборони передали від Хмельницької громади
120 FPV-дронів для різних підрозділів Сил оборони передали від Хмельницької громади. Фото: Хмельницької міської ради

Дрони закупили за бюджетні кошти.

Громади Хмельниччини продовжують допомагати українським захисникам на фронті необхідною для військових технікою. Днями Силам оборони передали дрони Хмельницька та Кам'янець-Подільська громади.

Учора, 1 лютого, 120 FPV-дронів для різних підрозділів Сил оборони передали від Хмельницької громади. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«З них вперше передали 20 FPV-дронів із тепловізором, - зазначив він. - Ще 100 FPV-дронів - із покращеним двигуном та камерою, батареєю більшої потужності, аніж раніше. Це дозволить дрону працювати довше і летіти на дальші відстані».

Вартість переданої техніки – майже 2,1 мільйона гривень. Закупили техніку за бюджетні кошти.

За словами Олександра Симчишина, це перша партія дронів, яку отримали із нових оголошених тендерів. Наразі очікують на наступні поставки.

Загалом від початку року Хмельницька громада передала війську вже 78 квадрокоптерів різної модифікації (на 16,9 мільйона гривень) та 720 FPV-дронів (вартість 10,1 мільйона гривень).

У Кам'янці-Подільському для захисників 95 окремої десантно-штурмової бригади, в якій проходять службу кам'янчани, днями передали 3 квадрокоптери DJI Mavic Enterprise. Їх також придбали за кошти з бюджету, загальна вартість закупівлі 381 тисяча гривень. Про це повідомив міський голова Михайло Посітко.

Квадрокоптери передали бригадів, в якій служать кам'янчани. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Нагадаємо, у Гуківській громаді, що на Кам'янеччині, оголосили збір на FРV-дрони, які передадуть українським військовим на фронт. Збір символічно назвали «дронами помсти» та поставили за мету зібрати коштів на «бойових пташок» - за кожного з полеглих земляків з Гуківської громади, які загинули, боронячи Україну від російських окупантів.

До теми: Захисникам потрібна зброя: прихожани храму з Нетішина закупили дрони для ЗСУ за кошти, зібрані під час коляди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую