ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На будівництво нового корпусу обласної дитячої лікарні необхідно ще більше ста мільйонів гривень

Здоров'я 1874
Щоб відкрити новий корпус Хмельницької обласної дитячої лікарні, необхідно ще 140 мільойнів гривень
Щоб відкрити новий корпус Хмельницької обласної дитячої лікарні, необхідно ще 140 мільойнів гривень. Фото: Даші Пастернак

Ці гроші поки що не виділені.

У Хмельницькому продовжують будувати новий лікувально-діагностичного корпус обласної лікарні. Його розпочали будувати ще в 2018 році та планували відкрити наприкінці 2021 року. Утім, відкриття відтерміновується. Причина – здорожчання робіт, а відтак потреба в додатковому фінансуванні.

Якщо в 2018 році, на всі роботи потрібно було, за попередніми підрахунками, понад 300 мільйонів гривень, (а в 2020 році навіть зупиняли роботи), то в 2021 році ця сума значно збільшилася. Згідно розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Гамалія від 2 грудня 2021 року «Про затвердження проєкту «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам’янецька, 94 в м Хмельницькому (коригування)», кошторисна вартість об’єкті становить вже майже 730 мільйонів гривень.

Отож, щоб відкрити новий корпус обласної дитячої лікарні наразі потрібно ще понад 100 мільйонів гривень. «Після корегування проєктно-кошторисної документації, щоб завершити усі роботи необхідно ще 140 мільойнів гривень, - розповіла журналісту сайту «Є» Лілія Брухнова, директорка Хмельницької обласної дитячої лікарні. – Думаю, що нині Міністерство охорони здоров’я, а також інші владні структури аналізують, де взяти такі кошти, щоб завершити будівництво».

За словами Лілії Степанівни, їхня лікарня – як рукавичка. У старому приміщенні тісно, адже з’являються нові профілі, а в нове переїхати не можуть. «Дуже хочеться, щоб ми переїхали в новий корпус вже цього року», - каже Лілія Брухнова.

Зауважимо, нещодавно на колегії Хмельницької облдержадміністрації підбили підсумки реалізації в області інвестиційних проєктів соціально-економічного розвитку у 2021 році. На якій, зокрема, пролунало наступне: «У зв’язку з коригуванням проєктно-кошторисної документації будівельно-монтажні роботи буде завершено у 2023 році».

Читайте також: Як в обласній дитячій лікарні виходжують новонароджених (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую