ye-logo.v1.2

Трьом родинам загиблих на війні захисників із Шепетівщини вручили державні нагороди

Суспільство 744
Вічна пам
Вічна пам'ять та шана полеглим українським захисникам!.. Фото: пресслужби Шепетівської райадміністрації

Посмертними Орденами «За мужність» ІІІ ступеня відзначили полеглих воїнів.

Родинам полеглих на російсько-українській війні захисників із Шепетівщини передали високі державні нагороди. Про це повідомили в Шепетівській районній військовій адміністрації. Орденами «За мужність ІІІ ступеня» вшанували пам'ять трьох воїнів:

солдата Павла Миколайовича Дударя. 34-річний воїн народився та виріс у селі Білокриниччя на Шепетівщині. Під час повномасштабного російського вторгнення був мобілізований до лав ЗСУ, де служив гранатометником мотопіхотного відділення в одній з бойових бригад. Загинув захисник 24 червня 2023 року на Донеччині.

Солдата Олександра Олексійовича Оніщука. 48-річний захисник проживав у селі Корпилівка. 26 червня 2023 року під час наступальних дій в населеному пункті Яковлівка, Бахмутського району захисник загинув.

Солдата Сергія Георгійовича Главацького. 51-річний захисник був жителем села Білокриниччя. Загинув чоловік 7 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

«Жодна відзнака та слова підтримки не повернуть рідну і дорогу людину... Відважні Герої віддали найдорожче - своє життя, аби наші діти росли у вільній країні. Світла пам'ять і честь кожному Захиснику», - слова співчуття родинам полеглих на війні захисників висловив начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков.

Читайте також: Партію «бойових пташок» для оборонців передали у Хмельницькій громаді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую