ye-logo.v1.2

У Славуті відкрили пункт рекрутингу до української армії

Суспільство 2128
Як зазначають в міській раді, пункт рекрутингу не матиме відношення до структур ТЦК
Як зазначають в міській раді, пункт рекрутингу не матиме відношення до структур ТЦК. Фото: з архіву редакці

Тут можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії.

 У Славуті відкрили пункт рекрутингу до української армії. Установа працює в адмінбудівлі Славутської міської ради.

Як повідомляють у виконавчому комітеті Славутської міської ради, тут можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, а також поспілкуватись із представниками бригад.
Як зазначають в міській раді, що пункт рекрутингу не матиме відношення до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тому тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.

«Спілкування в рекрутинговому пункті відбувається цілком анонімно та абсолютно не пов'язане з ТЦК. Тут не вручають повісток, а лише надають кваліфіковані консультації щодо можливого вибору людиною майбутньої військової спеціальності. Після рішення людини щодо вибору такої спеціальності, вона має пройти співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини», - зазначають в міській раді.

Після погодження кандидатури на вакансію, керівництво військової частини скеровуватиме кандидата у ТЦК з необхідним пакетом документів для подальшого оформлення згідно з обраною ним спеціальністю.

А вже після проходження базової та спеціальної військової підготовки, військовослужбовця будуть скеровувати в обрану ним частину для подальшого проходження військової служби.

Детальніше про рекрутинг до лав ЗСУ можна дізнатись за телефонами 099 418-36-48, 068 032-21-15 або в кабінеті №5 Славутської міської ради в будні з 8:00 до 17:00 години.

Додамо, що раніше в Міністерстві оборони повідомляли, що планують відкрити 27 центрів рекрутингу в обласних центрах та великих містах України вже у першому півріччі 2024 року. Перший в Україні центр рекрутингу до української армії відкрили у Львові в лютому.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 19 квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую