ye-logo.v1.2

Стабілізатор напруги на весь будинок: міфи та факти На правах реклами

Суспільство 405
На напругу в електричній мережі впливає безліч факторів
На напругу в електричній мережі впливає безліч факторів. Фото: 220volt.com.ua

Хочете застрахувати свій дім від наслідків нестабільності електричної мережі?

Мова зовсім не про страховий поліс, а про стабілізатор напруги пристрій, що реагує на відхилення в мережі, виправляє його та подає на прилади, що живляться електрикою. Тим самим, зберігає електронні компоненти справними, підтримує функціональність та продуктивність протягом тривалого часу. Тож саме час остаточно розвіяти сумніви та встановити стабілізатор напруги на весь будинок від надійного постачальника.

Як зрозуміти, що потрібен пристрій?

Безперечно, можна запросити фахівця з набором вимірювальних приладів, провести дослідження рівня напруги, запитати знайомих та сусідів, довго думати. Але є значно простіший спосіб, щоб зрозуміти чи потрібна ця покупка. Потрібно порахувати вартість всієї комп'ютерної та побутової техніки, що встановлена вдома. Сюди ж можна віднести й джерела освітлення, бо навіть лампа у світильнику реагує на зміну напруги та втрачає свій робочий ресурс. Якщо сума буде більшою за вартість приладу, то відповідь однозначно «так».

Досі залишаються сумніви? Тоді можна ознайомитися з наступною інформацією:

  1. На напругу в електричній мережі впливає безліч факторів: від кількості споживачів до влучання блискавки поруч з лініями електропередач. Навряд вдасться попередити всі ці фактори, а от їх вплив, можливо.
  2. Продавці та виробники побутової техніки, комп'ютерів та компонентів виключають з переліку гарантійних випадків поломку, що виникла через зміну напруги.
  3. На території нашої країни діють регламентовані стандартами норми відхилень від напруги в електромережі, що складають ± 5-10% від рівня 220 В. За статистикою в містах відхилення становить 15%, а для сільської місцевості ще більше.

Єдиний спосіб протидії наслідкам підібрати та встановити прилад.

Міфи про прилад

Вимагає дорогого сервісного обслуговування. Насправді в конструкцію приладу не входять деталі та механізми, що зношуються. Саме тому, протягом всього гарантійного терміну використання, пристрій та його компоненти не вимагають втручання. Достатньо створити умови для нормальної роботи, що вказані в інструкції.

Робота складна та вимагає постійного контролю з боку фахівця. Виробники не втомлюються працювати над конструкцією товарів з кожною наступною серією. Сьогодні на ринку є безліч моделей з дисплеєм і вимикачами. Користувачу достатньо вивчити інструкцію використання, щоб розібратися у позначках на екрані та способі перезавантаження пристрою. Тільки окремі випадки вимагають звернення до фахівця з обслуговування.

Через специфіку роботи стабілізатор напруги працює дуже гучно та заважає мешканцям, вимагає окремого приміщення. Виробники використовують додаткову ізоляцію, замінюють компоненти та удосконалюють конструкцію.

Сучасні моделі дуже комфортні, надійні та довговічні. Від використання такого приладу вдома, власник матиме вигоди, що повністю виправдають витрати на його купівлю та встановлення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую