ye-logo.v1.2

Соціальний проєкт «Мій врожайний рік»: найбільш активними виявилися жителі Дунаєвеччини

Суспільство 711
Чергова передача ще семи комплектів інвентарю колективам-переможцям проєкту «Мій врожайний рік»
Чергова передача ще семи комплектів інвентарю колективам-переможцям проєкту «Мій врожайний рік» . Фото: Дунаєвецької міськради

Подати колективну заявку для отримання необхідного садово-городнього обладнання можна ще до кінця травня.

На Хмельниччині триває прийом заявок від жителів сільських громад для участі у соціальному проєкті «Мій врожайний рік». Нагадаємо, ініціативу в області реалізує вже другий рік поспіль громадська організація «Центр стратегічних ініціатив», а основна його мета – підтримка родин військовослужбовців і переселенців, які проживають на Хмельниччині.

Під час проекту буде відібрано 50 переможців, чиї колективні звернення є найбільш мотивовані та обґрунтовані. А лідером серед учасників та переможців Хмельниччини вже стали жителі Дунаєвецької тергромади. Від початку реалізації проєкту її жителі вже отримали три теплиці та два набори садово-городнього інвентарю, розповіли у Дунаєвецькій міськраді. А вчора, 15 травня, відбулась чергова передача ще семи комплектів інвентарю колективам-переможцям проєкту.

Оформити колективне звернення мешканці сільських громад Хмельниччини можуть ще до кінці цього місяця. Це можуть бути як навчальні заклади та установи, так і об'єднання сімей. З поданих звернень експерти вибиратимуть ті, які відповідають необхідним вимогам. Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону 067 383 55 27 або за посиланням.

Читайте також: У Хмельницькій області розширили перелік можливих перевірок під час воєнного стану: що змінилося

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую