ye-logo.v1.2

У Хмельницькому в Південному Бузі зафільмували косулю: що розповідають очевидці

Суспільство 6252
Як тварина пливе річкою хмельничанка зафіксувала на відео
Як тварина пливе річкою хмельничанка зафіксувала на відео. Фото: скрін з відео, наданого сайту "Є" Олександрою Поворознюк

Тварина спочатку плила в бік набережної, але потім розвернулася і допливла до острова, каже очевидиця незвичної події.

Сьогодні вранці, 22 травня, у Хмельницькому очевидці зафільмували, як у Південному Бузі неподалік набережної плавала косуля. Відео незвичної події виклала у своєму інстаграм, а також поділилася ним з сайтом «Є ye.ua» хмельничанка Олександра Поворознюк. На відео видно, що тварина досить швидко рухається у воді та не потребує сторонньої допомоги.

«Це сталося сьогодні вранці. Ми були на набережній та побачили, як річкою пливе оленя, чи, вірніше, косуля. Тварина спочатку плила в бік набережної, але потім розвернулася і допливла до острова», - розповіла сайту «Є ye.ua» Олександра Поворознюк.

Вона зізнається, що бачила таку незвичну ситуацію на річці у Хмельницькому вперше. Також про сю ситуацію Олександра повідомила службу благоустрою міста.

За словами начальника хмельницької міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах Дмитра Папаша, подібна ситуація на Південному Бузі поблизу Острова кохання стається вже не вперше.

«Торік у червні в Південному Бузі також спостерігали, як річкою плавала косуля. Тоді ми бачили тварину, плавали на острів, щоб, за потреби надати допомогу. Але тоді її так і не знайшли. Косулі плавають швидко, тож вона, швидше за все, поплила собі деінде. Сьогодні ми косулі не бачили, але нам повідомили про цей випадок», - розповів сайту «Є ye.ua» Дмитро Папаш.

Нагадаємо, наприкінці квітня лісівники за допомогою фотопастки на Хмельниччині зафіксували рідкісного лісового кота. Цей вид занесено до Червоної книги України та червоного списку Міжнародного союзу охорони природи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую