ye-logo.v1.2

Захисників України провели в останню дорогу в Деражні, на Шепетівщині та Кам'янеччині

Суспільство 979
Вічна шана полеглим воїнам..
Вічна шана полеглим воїнам... Фото: Деражнянської міської ради

«На щиті» додому повернулися троє Героїв…

У громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками України. В останню земну дорогу проводжали Героїв у Деражні, Берездівській громаді на Шепетівщині та Гуменецькій – на Кам'янеччині.

Учора, 4 червня, мешканці Деражні прощалися з Олегом Мефодійовичем Довганем 1977 року народження, який воював та загинув за Україну. Як повідомляють в Деражнянській міській раді, захисник був родом з села Підлісне. Його життя обірвалося 2 червня.

Прощалися із загиблим зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати.

Поховали Олега Довганя з усіма військовими почестями на Алеї слави міського кладовища.

Життя Олега Довганя обірвалося 2 червня... Фото: Деражнянської міської ради

А 2 червня в останню земну дорогу проводжали Героя Олександра Олександровича Поварчука в селі Великий Правутин Берездівської громади, що на Шепетівщині.

Як повідомляють у громаді, народився Олександр 27 серпня 1988 року. Навчався в школі села Великий Правутин. Після служби в армії підписав контракт на військову службу. Був командиром відділення лічильно обчислюваних приладів.

«24 лютого 2022 року як справжній чоловік та офіцер став до лав захисників. Два роки бездоганно виконував свій військовий обов'язок. Був снайпером в 101 бригаді. Згодом за наказом головнокомандувача був переведений до 66 окремої механізованої бригади сухопутних військ ЗСУ в розвідроту. Одружений. Виховував сина, був люблячим батьком та чоловіком…».

Життя Олександра раптово обірвалося 30 травня…

2 червня в останню земну дорогу проводжали Героя Олександра Поварчука. Фото: Берездівської ТГ

Учора, 4 червня, прощалася з загиблим Героєм і Гуменецька громада, що на Кам'янеччині: в останню земну дорогу проводжали Олександра Васильовича Саверу.

«Олександр завжди був позитивним, до останнього вірив в нашу Перемогу, але на жаль він віддав найцінніше - своє життя», - кажуть про воїна у громаді...

На Кам'янеччині в останню земну дорогу проводжали Олександра Саверу. Фото: зі сторіки Гуменецької ТГ у фейсбуці

Вічна шана захисникам…

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую