ye-logo.v1.2

У Хмельницькому, Славуті та на Старокостянтинівщині провели в останню дорогу Героїв-захисників

Суспільство 1827
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: виконавчого комітету Славутської міської ради

Герої захищали Україну…

Полеглих захисників провели в останню земну дорогу в кількох громадах Хмельниччини. В Хмельницькому попрощалися з Сергієм Гержовим, у Славуті – з Ігорем Чепелюком, на Старокостянтинівщині – з Володимиром Гуменюком.

В останню земну дорогу в Хмельницькому провели сьогодні, 12 червня, Сергія Гержова – захисника України.

Як повідомляє МТРК «Місто», Сергій Гержов був підполковником Державної прикордонної служби України, служив у Донецькому прикордонному загоні. Брав участь у бойових діях у 2014-му, і після повномасштабного вторгнення росії на територію України. 7 червня його життя обірвалося на 50-му році життя.

«Ми познайомилися з ним на Азовському морі, - розповідає друг захисника Ігор Семенченко. – Він прикордонником на заставі працював, я був моряком. Понад 20 років дружили. Він був прекрасною людиною. Дуже сильно його не вистачатиме. І дуже шкода, що так сталося…»

Поховали Сергія Гержова у Хмельницькому на кладовищі у мікрорайоні Гречани.

У Славуті сьогодні в останню земну дорогу проводжали земляка – Ігоря Васильовича Чепелюка.

Як повідомляють у виконавчому комітеті Славутської міської ради, народився Ігор 16 лютого 1974 року в селі М'якоти Ізяславського району. 23 січня 2023 року був призваний до лав Збройних Сил України. Проходив службу у механізованому батальйоні на посаді механіка-водія.

«24 червня 2023 року в районні населеного пункту Роботине Запорізької області підрозділ нашого захисника потрапив під артилерійський обстріл противника. Відтоді майже рік воїна вважали безвісти зниклим. Родина до останнього вірила і чекала. Але, на жаль, дива не сталося... 6 червня 2024 року за результатами проведення судово-медичної експертизи було встановлено факт загибелі Ігоря Васильовича...», - розповідають в міській раді.

У загиблого залишилась дружина, донька, п'ятеро онуків та три брати.

Поховали Ігоря на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

 

У Славуті сьогодні в останню земну дорогу проводжали земляка – Ігоря Васильовича Чепелюка. Фото: виконавчого комітету Славутської міської ради

На Старокостянтинівщину сьогодні, 12 червня, «на щиті» повернувся захисник України, солдат Володимир Олександрович Гуменюк.

Як повідомляють в Старокостянтинівський міській раді, вірний військовій присязі, Володимир загинув 6 червня 2024 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Новоандріївка Запорізької області.

В останню земну дорогу захисника проводжали в селі Іршики, де проживав Володимир…

На Старокостянтинівщину «на щиті» повернувся захисник України, солдат Володимир Гуменюк. Фото: зі сторінки Старокостянтинівської міської ради у фейсбуці

Вічна шана полеглим воїнам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую