ye-logo.v1.2

Підтримка захисників та захисниць і не тільки: у Хмельницькому обрали кращі громадські проєкти

Суспільство 550
Затвердили перелік з 16-ти громадських проектів-переможців, які набрали найбільше голосів хмельничан
Затвердили перелік з 16-ти громадських проектів-переможців, які набрали найбільше голосів хмельничан. Фото: з архіву редакції

Їх будуть реалізовувати за бюджетні кошти у 2024 році.

У Хмельницькому визначили переможців громадських проєктів, які будуть реалізовані за програмою «Бюджет участі» у 2024 році. Загальна сума коштів для реалізації цих проектів – 4,9 мільйона гривень.

Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, комісія затвердила перелік з 16-ти громадських проектів-переможців, які набрали найбільше голосів хмельничан. Загальна сума коштів для реалізації цих проектів – 4,9 мільйона гривень.

Переважна більшість у списку переможців - це соціальні проєкти, які мають на меті сприяти розв'язанню проблем, пов'язаних із війною.

Серед ідей, які будуть реалізовувати, є найрізноманітніші варіанти: 3 проєкти стосуються реабілітація захисників і захисниць України, ще 3 - соціальної підтримки, інклюзії захисників і захисниць та членів їх сімей. 4 проєкти, які перемогли, - про адаптацію та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб. Скільки ж стосуються національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Ще два громадських проєкти стосуються будівництва укриття.

Нагадаємо, обирали кращий проєкт хмельничани у період з 27 травня до 10 червня. Голосування відбувалося онлайн через електронну систему «Громадський бюджет».

Читайте також: У Хмельницькому завершили оновлення фасадів «Дитячого світу».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую