ye-logo.v1.2

«Б'ємося в усі двері» - у Хмельницькому провели чергову акцію «Поверніть Героїв з полону»

Суспільство 1267
У Хмельницькому акцію рідні полонених проводять щоп
У Хмельницькому акцію рідні полонених проводять щоп'ятниці, починаючи з серпня 2022 року. Фото: Аліна Мох

За словами організаторки Наталії Кошай, це вже 96 акція, щоб привернути увагу до тих, хто зараз перебуває у російському полоні.

У Хмельницькому пройшла 96 акція «Поверніть Героїв з полону». Це щотижнева акція, яку рідні полонених проводять щоп'ятниці, починаючи з серпня 2022 року.

Сьогодні, 14 червня, кілька десятків людей взяли вкотре участь у цій акції. Волонтери, небайдужі, рідні полонених захисників та воїнів, які зникли безвісти, традиційно зібралися біля Дитячого світу, щоб привернути увагу до тих, хто зараз перебуває у російському полоні.

Серед учасників заходу – мама та тітка зниклого захисника, якому зараз 36 років, та який вже 18 місяців перебуває в полоні. Вони досі не знають, чи живий воїн, чи загинув. Операційний штаб та Червоний Хрест, зазначають вони, ніяких відповідей не надає.

У Хмельницькому пройшла 96 акція «Поверніть Героїв з полону»

«Шукаю племінника і його побратимів, - каже тітка зниклого захисника Ірина. – Він був мобілізований після 24 лютого 2022 року. Вже 18 місяців ми нічого не знаємо про нього, навіть не знаємо чи живий. Операційний штаб нічого не підтверджує, а Червоний Хрест – мовчить. Б'ємося в усі двері, але повсюди глухо».

«Хто, як не ми. Ви маєте спати спокійно», - цитує зниклого Героя жінка.

Двоє синів уже третій рік в полоні

Пані Світлана постійно приходить та підтримує акцію «Поверніть Героїв з полону», бо має двох синів, які вже третій рік перебувають в полоні.

«У мене двоє синів, які вже третій рік у полоні. Вони захищали Маріуполь: старший син – служив у ТРО, потрапив до полону в 27 років. Молодший син – служив у Нацгвардії, потрапив до полону в 19 років», - розповідає пані Світлана.

Пані Світлана постійно приходить та підтримує акцію «Поверніть Героїв з полону», бо має двох синів, які вже третій рік перебувають в полоні.

Також на акції була присутня волонтерка Марина Соколова, яка підтримує сім'ї військовополонених.

«Я проводжу для родин військовополонених майстеркласи з виготовлення оберегів - ляльок-мотанок. Після цих майстеркласів я почала приходити на акції: і щоб підтримувати родини полонених, і тому, що я також українка, і в нас триває війна».

Волонтери, рідні полонених захисників та воїнів, які зникли безвісти, традиційно зібралися біля Дитячого світу

Вони чекають своїх рідних з полону

Звісток про рідних немає довгі місяці

Рідні оббивають пороги усіх можливих інституцій

Акцію підтримують сигналом автівок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую